Almot Auto

Aktualności

Aldona Laczycka o mentoringu w Radiu Dla Ciebie

o mentoringu w radiu dla ciebie

O mentoringu  z redaktorem Robertem Łuchniakiem rozmawiały w Radiu dla Ciebie 22 września 2022 r. Anna Bichta, prezes Fundacji Think! oraz Aldona Laczycka, prezes Almot Auto.

o mentoringu - zachęta i inspiracja

Audycja Popołudnie Radia dla Ciebie była zachętą i inspiracją dla młodych ludzi stawiających pierwsze kroki w biznesie. Anna Bichta i Aldona Laczycka dzieliły się przemyśleniami na temat mentoringu, w który są zaangażowane w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Prezes Almot Auto wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tę zasadę regularnie , przekazuje zespołowi, z którym pracuje na co dzień. – Jeżeli w coś uwierzymy, to nasz umysł doprowadzi nas do tego miejsca. I dlatego tak jest ważne, żeby korzystać z mentorów, dlatego że oni wiedzą więcej niż my, są na innym etapie drogi. Mentor może nam skrócić drogę dojścia do celu – mówiła. 

Aldona Laczycka wspominała, że sama dużo zawdzięcza mentorowi.  – Moja firma powstała 18 lat temu. (…) pamiętam początki i trudności, sytuacje, w których sobie nie radziłam. Moje życie zawodowe zmieniło się, kiedy pojawił się w nim mentor. Będę mu wdzięczna do końca życia, jak mi pomógł postrzegać, czym jest przedsiębiorczość, pomógł ustawiać cele, dyscyplinować umysł, wierzyć we mnie, wierzyć w pomysły, w realizację – powiedziała.  

Podkreślała, że bardzo chętnie uczestniczy w programie.  – (…) to jest mój czas, aby oddać doświadczenie, pomóc innym młodym przedsiębiorcom. (…) to jest niesamowite doświadczenie wzrastania razem.

posłuchaj audycji

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji:

Popołudnie Radia dla Ciebie – Czym jest mentoring