Almot Auto

O firmie

W Almot Auto od 2005 r, od momentu powstania firmy nieustannie wierzymy, że wartość Almotu można wyznaczyć wyłącznie poprzez prawdziwe zadowolenie Klientów. Podsumowując niemal 18 lat doświadczeń – otrzymaliśmy setki pozytywnych opinii i rekomendacji od najbardziej wymagających przedsiębiorstw z całej Polski. Z roku na roku cały zespół Almotu pozytywnie odpowiadał i dostosowywał się na coraz wyższe oczekiwania klientów, partnerów oraz producentów.

Nasze standardy doskonałości zostały dopracowane do tak wysokiego poziomu, że spełniają w pełni wymagania współczesnego, dynamicznego biznesu. Wszystko to, co wiąże się ze współczesną branżą motoryzacyjną przechodzi obecnie transformację nazywaną JAKOŚCIĄ: liczy się maksymalny wybór, dostępność, szybkość realizacji oraz co najważniejsze bardzo dobre ceny.

Almot Auto zapewnia to wszystko i nawet trochę więcej, dzięki temu atmosfera firmy jest zawsze pozytywna a sukcesy naszych klientów naprawdę sprawiają nam radość. Zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują od nas pełnego oddania, determinacji i rzetelności. I właśnie dlatego jako Zarząd obiecujemy, że inwestujemy w rozwój zespołu, systemów, dystrybucji i narzędzi aby krok po kroku stawać się dla Państwa coraz lepszymi.

Dziękujemy za zaufanie.
Zespół Almot Auto

Odtwórz wideo

Aldona Laczycka

Prezes Zarządu

Sebastian Filipek

Członek Zarządu

Wyspecjalizowana produkcja kół oraz dystrybucja opon

Zadzwoń: