Almot Auto

O firmie

Almot Auto oferuje wysoko wyspecjalizowaną dystrybucję opon i felg oraz wysokiej jakości produkcję kół dla sieci dealerskich oraz dużych flot.

Nasza historia sięga 2005 r. Najwyższą wartością, w oparciu o którą budujemy markę i trwałe relacje z klientami, jest zaufanie. Daliśmy się poznać jako solidny i wiarygodny partner, wywierający wrażenie jakością współpracy. Tą drogą konsekwentnie podążamy w przyszłość. Niezwykle budujące i mobilizujące są dla nas pozytywne opinie, rekomendacje, a także polecenia od partnerów z całego kraju.

Inwestujemy w zespół, systemy dystrybucji i narzędzi, aby móc dawać od siebie jeszcze więcej. Zależy nam na nieustannym rozwoju, na wychodzeniu z inicjatywami, które nie tylko wpiszą w rynkowe potrzeby, ale będą naszym znakiem rozpoznawczym.

Współczesny biznes nie uznaje kompromisu. Liczy się maksymalny wybór, dostępność oraz szybkość realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują od nas pełnego oddania, determinacji i rzetelności. Atutem Almot Auto jest zdolność do sprostania tym oczekiwaniom.

Zapewniamy nawet nieco więcej, co przekłada się na sukcesy naszych klientów, a każdy sukces, nawet najmniejszy, sprawia nam mnóstwo radości i satysfakcji.

W 2022 roku zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody Diament Forbesa, przyznawanej polskim firmom prywatnym. To wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że obraliśmy właściwy kierunek.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół Almot Auto

Odtwórz wideo

Aldona Laczycka

Prezes Zarządu

Sebastian Filipek

Członek Zarządu

Wyspecjalizowana produkcja kół oraz dystrybucja opon

Zadzwoń: